Faktoringas

Skaitmeninė paskolų teikimo paslauga su asmeniniu aptarnavimu.

Paskolos suma
15000
Paskolos terminas
12 mėn.
1 mėn.
60 mėn.
Mėnesinės palūkanos nuo
Mėnesinė įmoka
1.5 %

Faktoringas

Jei klientui kyla poreikis gauti atidėjimą mokėjimams arba Jūsų įmonė susiduria su apyvartinio kapitalo trūkumu, mes esame čia, kad Jums padėtume. Mūsų tikslas yra užtikrinti jūsų finansinį komfortą ir padėti Jums spręsti šiuos iššūkius su pasitikėjimu ir lengvumu.

Finansinės Laisvės Šaltinis

Faktoringas suteikia jums galimybę konvertuoti neapmokėtas sąskaitas į grynaisiais pinigais. Tai reiškia, kad jūs negalėsite tik gauti už savo darbą, bet ir pasinaudoti finansine laisve dar didesniam verslo augimui. Atidėję mokėjimus nebereiks laukti ir galėsite sklandžiai vykdyti savo veiklą.

Stabilumas Jūsų Verslui

Apyvartinio kapitalo trūkumas gali sukelti finansinį nestabilumą ir trukdyti verslo plėtrai. Mūsų faktoringo paslaugos padės užtikrinti jūsų įmonės stabilumą ir suteiks finansinę saugiąją tinklo – galėsite lengvai valdyti savo finansus ir planuoti tolesnį verslo augimą.

Pasitikėjimas ir Lengvumas

Kai naudojate faktoringo paslaugas, galite būti tikri, kad turite finansinę paramą, kai jos labiausiai reikia. Mes suprantame, kokie svarbūs yra laiku gauti pinigai verslui. Pasitikėkite mumis, kad galėtumėte įveikti bet kokius finansinius iššūkius su lengvumu ir pasitikėjimu. Mes esame čia, kad Jums padėtume užtikrinti finansinį stabilumą ir sėkmę.

Mūsų tikslas – suteikti verslo paskolas apyvartinio kapitalo finansavimui.

Mes siekiame būti greitesni ir lankstesni už didžiuosius bankus ir padėti Jums sklandžiai vykdyti įmonės plėtrą.
630+
Suteikų paskolų
€ 2 mln. +
Paskolų Portfelis
280+
Finansuotų Projektų

Kaip tai veikia

1

Pasirinkite tinkamas verslo paskolos sąlygas

Pradžioje pasirenkate norimą paskolos sumą ir jos grąžinimo laikotarpį. Tada pateikiate paraišką.

2

Mūsų ekspertai analizuoja Jūsų paraišką

Mūsų patyrusi komanda atidžiai vertina Jūsų paskolos paraišką. Mes susisiekiam su Jumis, kad aptartume galimas sąlygas – paskolos sumą, grąžinimo laikotarpį ir palūkanas.

3

Gaukite reikiamą verslo paskolą!

Kai Jūsų paskolos paraiška yra patvirtinta, mes suteikiame Jums reikiamą finansavimą. Su mumis, paskolos yra patikimos ir gali būti pasiūlytos konkurencingomis sąlygomis, leidžiančiomis Jums pasiekti savo verslo tikslus.